Rezerwacja ON-LINE łowiska

Rezerwacja ON-LINE łowiska

niedziela, 23 października 2011 10:56
Drukuj

Ruszyła ponownie rezerwacja łowiska on-line.

W związku z uruchomieniem rezerwacji on-line na łowisku, prosimy o sprawdzenie swoich terminów pobytu na łowisku. W przypadku braku rezerwacji w wybranym przez Państwa terminie, prosimy o ponowną rezerwację, bezpośrednio na stronie lub kontakt telefoniczny od numerem: (67) 261-53-93.Opis rezerwacji


Aby zarezerwować stanowisko na naszym łowisku należy wejść w zakładkę REZERWACJA -> Rezerwacja łowiska.

Pojawi się kalendarz. Wybieramy termin oraz stanowisko na łowisku klikając w datę. Pojawi się krótki opis stanowiska wraz z kalendarzem rezerwacji. Zaznaczamy termin, klikając w kwadraty pod datą a następnie "Zatwierdź i wylicz koszty".

Wyświetli się wtedy kolejna strona. Wypełniamy "Formularz rezerwacji", podając prawdziwe dane tj. imię i nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu kontaktowego. Akceptujemy Regulamin Systemu Rezerwacji, a następnie klikamy Rezerwuję.

Rezerwacja została złożona.Uwaga!


Rezerwacja potwierdzona zostanie po wpłacie zaliczki widocznej podczas rejestracji na nasze konto. Brak wpłaty w terminie 14 dni spowoduje anulowanie złożonej rezerwacji. Kwota zaliczki to 30% kwoty całkowitej. Pozostałą należność za pobyt płacimy na miejscu w dniu przyjazdu.

 

Przejdź bezpośrednio do kalendarza rezerwacji

Kliknij TUTAJ

Partnerzy