Pochwal się rekordem

Pochwal się rekordem

Drukuj

Opublikuj swoje zdjęcia, pochwal się rekordem. Do zdjęcia należy dołączyć krótką informację, podając wagę ryby oraz miejsce złowienia, proszę podać swoje imię lub nick pod jakim mamy opublikować nadesłane zdjęcia.

Przyślij mailem swoje zdjęcia - dowolna ilość, a my opublikujemy je w specjalnej galerii na stronie:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Mail z tematem: "Materiał do publikacji", oraz z poniższym oświadczeniem:

"Decyduję się na publikację i umieszczenie na stronach www.lowiskorybowo.pl powyższego materiału, informacji, zdjęć oraz zgadzam się na ich zachowanie i pełną dostępność oraz nieograniczony terminem publikacji dla innych użytkowników strony www.lowiskorybowo.pl. Oświadczam, że przekazany materiał, info, zdjęcia są moją własnością i posiadam do niego prawa autorskie, oraz wyrażam zgodę na nieodpłatną ich publikację na stronach www.lowiskorybowo.pl"

Komentarze  

-1 #3 ZdjęciaRobert R. 2011-05-10 12:18
Hejka, dzięki Czarek za pomoc.Wiem że jest link do wysłania ale mam problem z pocztą dlatego chciałem email.Połamania Kija.Pozdrawiam Robert R. B.K.K
Cytować
-1 #2 RE: Pochwal się rekordemczarek 2011-05-07 23:02
Robert R. masz link podany, kliknij w niego i już wysyłasz, lub winieccy@lowisk orybowo.pl ;-)
Cytować
-3 #1 ZdjęciaRobert R. 2011-05-07 20:01
Witam,mam prośbe do pani Wiolety o podanie email strony Rybowa bo chciałbym wysłać zdjęcia złapanego Karpia choć nie dużego z zasiadki Majowej.Pozdrawiam Robert R. B.K.K.
Cytować

Partnerzy