II Piknik karpiowy RYBOWO 3-5.X.2008

Ostatnie komentarze

II Piknik karpiowy RYBOWO 3-5.X.2008

Drukuj

Na początku października 2008 roku odbył się II Piknik Karpiowy organizowany przez "3Miasto Team". W pikniku wzięło udział sześć zespołów. Dream Team Carp w składzie: Bartek, Rafał połączył siły z Teamem Bytów, którego barwy reprezentował Marcos.

Losowanie stanowisk odbyło się w piątek, my wylosowaliśmy stanowisko czwarte, które znajdowało się mniej więcej w połowie dostępnej linii brzegowej. Po losowaniu rozjechaliśmy się na stanowiska, rozbiliśmy "obozowisko", po uzgodnieniu taktyki wywieźliśmy zestawy, pod drugi brzeg jeziora.

Piątek minął spokojnie, na stanowisku pierwszym było jedno branie, niestety zbyt późno zacięte i ryba się spięła.
W sobotę również słabo, w sumie złowiono 2 ryby.
Na stanowisku pierwszym około godziny 10 chłopaki wyciągnęli karpika o masie 1,4kg.

Drugi karp był nieco większy, ważył 3,45kg, a wyciągnięty został ze stanowiska trzeciego.

Niedziela była ostatnim dniem naszego spotkania, zaczęła sie dość wcześnie dla naszego teamu. Rafał około godziny 1,30 wyciągnął pięknego karpia o wadze 19kg. Byla to znana wszystkim Lolita :) Lolita okazała sie zwyciężczynią w klasyfikacji "Największa ryba" i dała nam zwycięstwo w klasyfikacji łącznej.

Podsumowując, spotkanie było bardzo udane, dopisała nam piękna pogoda. Większość czasu spędziliśmy na rozmowach i wymianie doświadczeń. Mimo, że brań nie było za wiele, wszyscy z uśmiechem rozjechali się do domów ;)

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich uczestników oraz dziękujemy za zaproszenie! Mamy nadzieję, że spotkamy się w następnym sezonie nad jakaś woda.

Więcej zdjęć znajdziesz w Galerii *kliknij*

źródło: http://dtc.wedzisko.info/ryb_art.html

Komentarze  

0 #1 II Piknik karpiowy RYBOWO 3-5.X.2008Robt 2019-05-09 16:14
Amazing! Its genuinely awesome post, I have got much clear
idea about from this post.

my web blog Сialis: costofcial.com
Cytować

Dołącz do nas !!!

Partnerzy