Łukasz i Marek w Rybowie

Łukasz i Marek w Rybowie

środa, 19 września 2012 20:08
Drukuj

Zasiadka na stanowisku nr 4 w dniach 12 - 15.09.12.

Łowisko zanęciliśmy 4 kg drobnego pelletu oraz ok. 15 kg kulek własnego wyrobu. Efektem trzydniowej zasiadki było 6 brań i 4 wyholowane rybki: 6 kg, 6,6 kg, 10,5 kg oraz 17,8 kg (to ta sama ryba, która została złowiona przez Pana Michała w nocy z 4/5.08.12).

Mimo zmiennej pogody było bardzo sympatycznie. Szczególne pozdrowienia dla Mariusza, który na Rybowo przyjechał prawie z Kielc, pokonując ponad 400 km. Dziękujemy serdecznie za wspaniałą atmosferę.

Komentarze  

+3 #4 GRATULACJETadeusz 2012-10-17 19:55
Gratulacje.... Nie dane mi było gościć w tym roku w Rybowie, mam nadzieję odrobić to w roku przyszłym... Gratulacje i wyrazy zazdrości pięknych sztuk.. pozdrawiam wszystkich Tadeusz
Cytować
+4 #3 RE: Łukasz i Marek w RybowieWojtek 2012-09-25 22:07
Karasie? Ile karasi szanowni koledzy złapali na kulki na Rybowie? Bo ja ani jednego. Proszę Was, nie powtarzajcie jakichś farmazonów. Panowie, czy Wam się wydaje, że sami przyjeżdżacie nad tą wodę? Jak każdy wrzuciłby 20kg futru na 3 dni na każdym stanowisku to jest w tygodniu ponad 300kg. I karasie to zjedzą? To pięknie gnije na dnie. Proszę o włączenie umiaru, a efekty Was zaskoczą. Pozdrowienia.
Cytować
-7 #2 wyjaśnienieMarek 2012-09-25 17:17
Drogi Wojtku. Zapewniam Cię, że taka ilość kulek zanętowych, na takim łowisku jak Rybowo to żadna przesada. Jednorazowo na zestaw szło niecałe 0,5 kg kulek o dużej średnicy. Po co? W Rybowie jest duża populacja karasia i innej białej ryby, która z drobną zanętą rozprawia się błyskawicznie i jak komuś się wydaje, że garstka na zestaw wystarczy to powodzenia. Może w nocy spać spokojnie - sygnałki nawet nie pisną. Dodam jeszcze, że skład kulek jest tak dobrany, by były lekkostrawne i pełne wartościowych składników odżywczych, więc nie ma ryzyka, że miśki najadły się cementu z trocinami spod znaku TB. Pozdrawiam.
Cytować
+7 #1 RE: Łukasz i Marek w RybowieWojtek 2012-09-24 19:58
15kg kulek na 3 dniową zasiadkę? No nie.. ludzie, osłabiacie mnie. Może jeszcze 50kg surowej kukurydzy, albo puszę tawotu wrzućcie najlepiej. Wywózka jest dla ludzi myślących, a reszta z kobry powinna rzucać, to by się odechciało. Gratuluję tych paru szczeniaczków. Następnym razes usypcie górkę, żeby z wody wystawała, to jeszcze lepiej połapiecie.
Cytować

Partnerzy