Wyprawa Rybowo

Wyprawa Rybowo

poniedziałek, 04 lipca 2011 11:52
Drukuj

Waldemar Bocheński wraz z synem Mariuszem i kolegą Tomkiem gościł na Łowisku w Rybowie.

W dniach 26.06 - 30.06.2011 na łowisku przebywał Pan Waldemar Bocheński, towarzyszył mu syn Mariusz oraz kolega Tomek Konstantynowicz, który właśnie rozpoczna profesjonalne karpiarstwo. Panowie swoją zasiadkę przygotowali na stanowiskach nr 5 i 7.

- Wraz z naszym przyjazdem poprawiła się pogoda, można powiedzieć, że o 200% (zrobiło się bardzo gorąco). Zmiana pogody miała duży wpływ na ryby. Mimo braku apetytu osobników zamieszkujących zbiornik, udało nam się wyholować kilka karpi w przedziale 8 kg - 17,5 kg - relacjonuje Pan Waldek.

Rozpoczynający przygodę z karpiarstwem kolega Tomek, również zaliczył sukces. Karp ok. 17,5 kg. Jak na pierwszą wyprawę to bardzo mobilizujący wynik, a Tomkowi nie będzie łatwo pobić życiówki.

- Można powiedzieć nieskromnie, że czuję się ojcem jego sukcesu namawiając znajomego na tę wyprawę. Myślę, że Tomek będzie częstym gościem na łowisku w Rybowie - przyznaje Pan Waldek.

- Wszystkie rybki zostały wyholowane spod drugiego brzegu na słodycze: truskawka, truskawka + ryba i w jednym przypadku banan + krewetka - dodaje zadowolony z pobytu w Rybowie karpiarz.

- Na koniec chciałbym pozdrowić brać karpiarską przebywającą w tym czasie na łowisku. Stanowisko 1 i 8 oraz Olę z Krzysztofem na 4, Tadzia i Roberta na 3, przyjaznych i życzliwych mieszkańców Rybowa oraz właścicieli Violettę i Sławka Winieckich. Do miłego zobaczenia na następnej wyprawie - podsumowuje Pan Waldemar.

Komentarze  

+1 #13 O takKrzysztof 2011-07-05 13:42
Cytuję Świerszcz:
Tak ogląliśmy na stanowisku u Konopki.
No, a poza tym spożyliśmy sporo złocistego napoju Bogów bo ryby nie współpracowały.

Cytuję Krzysztof:
Cytuję Świerszcz:
Byłem z całą familią. Siedziałem na 4.

No i Widzisz mój Drogi co ze mną robi ta choroba!Czy przypadkiem nie oglądaliśmy meczu??

Napoju było dużooo!Ale mecz ciekawy!Pozdrow ionka i żegnam się na dziś bo jadę po pelet ha,ha.Pamiętaj o gazecie!
Cytować
0 #12 RE: Wyprawa RybowoŚwierszcz 2011-07-05 13:35
Tak ogląliśmy na stanowisku u Konopki.
No, a poza tym spożyliśmy sporo złocistego napoju Bogów bo ryby nie współpracowały.

Cytuję Krzysztof:
Cytuję Świerszcz:
Byłem z całą familią. Siedziałem na 4.

No i Widzisz mój Drogi co ze mną robi ta choroba!Czy przypadkiem nie oglądaliśmy meczu??
Cytować
0 #11 Skleroza..Krzysztof 2011-07-05 13:28
Cytuję Świerszcz:
Byłem z całą familią. Siedziałem na 4.

No i Widzisz mój Drogi co ze mną robi ta choroba!Czy przypadkiem nie oglądaliśmy meczu??
Cytować
0 #10 RE: Wyprawa RybowoŚwierszcz 2011-07-05 13:20
Byłem z całą familią. Siedziałem na 4.
Cytować
0 #9 Odyniec...Krzysztof 2011-07-05 13:17
Cytuję Świerszcz:
Spotkaliśmy się rok temu w Rybowie. Do dziś brzmi w moich uszach hasło "Milicja odyniec atakui". Wciąż mam dla Ciebie wydanie gazety z naszą fotografią. Pozdrawiam jeszcze raz.

Chyba pamiętam :lol: Jestem od 8.07-Dawaj gazetę!Pozdrawi am serdecznie!
Cytować
0 #8 heheJano 2011-07-05 12:22
Cytuję Świerszcz:
Spotkaliśmy się rok temu w Rybowie. Do dziś brzmi w moich uszach hasło "Milicja odyniec atakui". Wciąż mam dla Ciebie wydanie gazety z naszą fotografią. Pozdrawiam jeszcze raz.

To Ci powiem kolego że odyniec wciąż tam atakui :D
Cytować
0 #7 Pozdrowienia dla KrzysztofaŚwierszcz 2011-07-05 11:59
Spotkaliśmy się rok temu w Rybowie. Do dziś brzmi w moich uszach hasło "Milicja odyniec atakui". Wciąż mam dla Ciebie wydanie gazety z naszą fotografią. Pozdrawiam jeszcze raz.
Cytować
+1 #6 wyprawa rybowoRobert 2011-07-05 09:31
razem z Tadeuszem karpiujemy już jakiś
czas i ćoś tam myślę wiemy,ale nasz pojedynek z Waldziem wyglądał jak bój
Pudziana z Najmanem.Gratulacje Waldek,
byłeś wielki.Pozdrowienia dla całej ekipy z Rybowa oraz państwa Winieckich
Cytować
+1 #5 RE: Wyprawa RybowoTadeusz 2011-07-04 22:41
Czas, miejsce i okoliczności jakie rzadko się w przyrodzie spotyka - pozdrowienia dla wszystkich i oby następne spotkanie jak najszybciej.... :oops:
Cytować
+3 #4 Same sukcesyKrzysztof 2011-07-04 17:35
Moi Drodzy!
Byłem,widziałem ,ważyłem!Oczywi ście nic dodać nic ująć z tym tylko,że z Waldziem więcej nie jadę. :-) Deklasuje nas bezlitośnie.To żart oczywiście-Waldek jeszcze raz ,gratulacje dla Tomka również!
Powiem Wam na koniec że już powoli się pakuję wyglądając 8 lipca.
Pozdrawiamy Wszystkich Ola ,Krzysiek i Lexus.
Cytować
+3 #3 RewelaMiko 2011-07-04 16:46
Wyprawa rewlacja , ekipa przednia !!!! Do nastepnego razu pozdrawiam wszystkich :) :lol:
Cytować
+3 #2 FaktycznieJano z jedynki 2011-07-04 12:50
Wyprawa niesamowita, i ekipa którą poznaliśmy również, gratuluję karpi i podejścia do tematu. Pozdrawiam wszystkich ze zdjęcia i nie tylko.
Cytować
+3 #1 RE: Wyprawa RybowoGizmo 2011-07-04 12:29
Mocna ekipa :P Pozdrowienia dla Wszystkich
Cytować

Partnerzy